Magdalena Kopeć z wizytą w Bibliotece!

Pisarka Magdalena Kopeć - mieszkanka gminy Zagnańsk spotka się z czytelnikami Biblioteki w Samsonowie z okazji premiery nowej książki „Lato Sabiny”.

Z wykształcenia historyk, muzealnik z zawodu. Odkąd w dzieciństwie przeczytała „Anię z Zielonego Wzgórza”, wiedziała, że kiedyś będzie pisarką.

Jej debiutancka książka „Trzy zimy” jest najchętniej wypożyczaną książką w naszej bibliotece.

Najnowsza powieść pani Magdaleny - „Lato Sabiny”-  opowiada o kobiecie, która musi zbudować swój świat od nowa. O mieszkańcach małego miasteczka, o życiu, które miało być inne, ale jakoś wyszło na opak.

O wyborach podejmowanych świadomie i konsekwencjach, które przytłaczają. Czy druga książka powtórzy sukces debiutanckiej powieści?

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zakupu książki oraz otrzymania autografu pisarki.

Serdecznie zapraszamy.