Programowanie z Minecraft'em , robotami🤖 Photon i Scratch'em 🐱. Poznaj tajniki wirtualnego świata i koduj w Bibliotece!

Uczniowie grając🕹 w Minecraft chętnie uczą się matematyki🧮, historii📜, chemii🧪, biologii🔬, programowania 💻 i wielu innych przedmiotów, a także rozwijają zdolności twórcze i lepiej zapamiętują nowe informacje. Podczas cyklu zajęć będziemy odkrywać również możliwości robota Photon.
Biblioteka w Samsonowie startuje od 2 października 2019 r. z zajęciami programowania dla dzieci. Zajęcia będą się odbywały w każdą środę z podziałem na dwie grupy – grupa I dla dzieci w wieku 4-6 lat o godz. 15.45 i grupa II dla dzieci w wieku powyżej 6 lat o godz. 16.50. Zapisów można dokonywać w Bibliotece lub pod nr tel. 41 30 03 412. Liczba miejsc jest ograniczona.😍😍😍