Gminna Biblioteka Publiczna w Samsonowie serdecznie zaprasza na Poranek Poetycki Ireny Kaczmarczyk „Miłość niejedno ma imię” Spotkanie odbędzie się 5 lipca o godzinie 11.00 w budynku Biblioteki.

Irena Kaczmarczyk - poetka, językoznawca, publicystka kulturalna urodzona w gminie Piekoszów. Członkini Krakowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich, Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej i Gdańskiego Klubu Poetów. Autorka wydała 11 tomików poezji, najnowszy pt. „Intymnie” ukazał się w 2018 r. Publikuje również w antologiach i almanachach literackich, uczestniczy w Festiwalach Literackich w Polsce i za granicą. Laureatka licznych nagród m.in. Nagrody Główniej „Zwierciadła”, Radia RMF.FM, Nagrody Głównej w XVI konkursie Poezji Religijnej w Ludźmierzu, Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Szukam Słowa” oraz wyróżnienia Telewizji Kraków za zestaw wierszy. Poetka o subtelnym, nastrojowym języku, zafascynowana pięknem ojczystej przyrody.