Gminna Biblioteka Publiczna w Samsonowie postanowiła w tym trudnym dla wszystkich czasie zapewnić dużo atrakcji swoim Czytelnikom. W okresie jesienno-zimowym na Bibliotecznym profilu Facebook ukazało się mnóstwo konkursów!

Niestety pandemia nie ustępuje i dlatego sierpniowe spotkanie DKK w Zagnańsku odbyło się drogą mailową, pisemną i w postaci indywidualnych spotkań z klubowiczami. Omawiana książka to powieść E. Mendozy ”Walka kotów”.

Klubowicze z DKK w Zagnańsku w lipcu z racji pandemii spotkali się przed biblioteką. Część z nich zdecydowała się jednak przesłać swoją opinię o książce w formie pisemnej. Rozmawialiśmy o powieści M. Rogali „Zastrzyk śmierci”.

Zakończyły się organizowane przez Bibliotekę konkursy Mikołajkowe. Jest nam bardzo miło, że tak licznie wzięliście w nich udział.
Niełatwo było wyłonić zwycięzców, komisja konkursowa miała "ciężki orzech do zgryzienia".

Oto lista zwycięzców:

Drodzy Czytelnicy GBP w Samsonowie, przygotowaliśmy dla Was DWA KONKURSY ❗️🎁 Już dziś pierwszy z nich ❗️

Pragniemy wyróżnić naszych najmłodszych Czytelników, którzy wzięli udział w konkursie. Zarówno Hania jak i Bartek opublikowali filmik, w których polecają swoją ulubioną książkę.

Projekt sfinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w Warszawie w ramach konkursu „Ojczysty dodaj do ulubionych”
​ZACHĘCAMY I PONAWIAMY ZAPROSZENIE​ DO KONKURSU

Przedłużamy termin przesłania prac do końca października.

Wygraj udział w nagraniu wywiadu z Tobą w roli głównej!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do uczestnictwa.